Pall 1900-talets mitt

Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, för industri, 1900-talets mitt, benställning i svartlackerad metall, sits i bok, höj- och sänkbar

Brukslitage

634711

2019-04-13