Tillbaka till katalog
Cartier Tank herrarmbandsur
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beskrivning
CARTIER, armbandsur, "Must de Cartier", Tank, guldpläterat sterlingsilver, 1980/90-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 23577, 6 81006, originalläderband med spänne i gulddoublé, 23,4x30 mm, originalbox
A Gentleman´s Auction
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
634719
Datum:
2019-04-26