Malte Tolf Nyberg oljemålning
2019-04-13
634722
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MALTE TOLF NYBERG (född 1929): Komposition, signerad a tergo Matle Nyberg XII 1991, olja på duk, ca 55x48 cm