Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MALTE TOLF NYBERG (född 1929): Komposition, signerad a tergo Matle Nyberg XII 1991, olja på duk, ca 55x48 cm
634722
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här