Aldo Londi
2019-04-20
634755
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALDO LONDI, 7 st ytterfoder, stengods, Italien, 60-tal, höjd 10-15 cm.
Bruksslitage.