Yngve Ekström ´´Lamino´´ fåtölj

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj, ek, Swedese, 2000-tal, formgivningsår 1956, rotting, nackkudde, brännmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, rotting med skador

634760

2019-04-17