Skulptur alabaster

Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, sannolikt Italien, 1800-talets andra hälft, alabaster, föreställande flicka med slöja, höjd inkl sockel ca 55 cm

Lagning (finger), smärre nagg

634764

2019-04-13