Meissen
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MOCCASERVIS, 9 dlr, Meissen, 1900-tal, lökmönstret, bestående av: 6 moccakoppar med fat, gräddsnipa, sockerskål med lock samt askfat.
Fem koppar samt sex fat med nagg och skador medföljer.
634773
2019-04-13