3 delar silver
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ETUIER, 3 dlr, silverföremål, cigarettetui, invändigt förgyllt, graverat monogram, ca 10x8,5 cm, dosa invändigt förgylld, graverat monogram, diam ca 6,5 cm, monogram i silver ´SH´ med 2 fästpinnar baktill, ca 6,5x5 cm, totalvikt ca 209 g
Monogram saknar stämplar, dosa med tryckrepa/buckla,
634784
2019-04-18