Byggnadsritning Carl Möller

Byggnadsritning Carl Möller
Byggnadsritning Carl Möller
Byggnadsritning Carl Möller
Byggnadsritning Carl Möller
Byggnadsritning Carl Möller
Byggnadsritning Carl Möller
Byggnadsritning Carl Möller
Byggnadsritning Carl Möller

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MÖLLER, byggnadsritning, "Ritning till lärarebostad Qv Kråkan Johannes Församling", signerad och daterad Carl Möller 1887, bildyta ca 85x53 cm

Större reva

634788

2019-04-17