Eric Hallström pastell

Eric Hallström pastell
Eric Hallström pastell
Eric Hallström pastell
Eric Hallström pastell
Eric Hallström pastell
Eric Hallström pastell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): "Dimmigt landskap med byggnader", signerad Eric Hallström, otydlig datering, olja på, bildyta ca 48x63 cm

634797

2019-04-17