Royal Copenhagen figuriner Biscuit

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGLIG DANSK, figuriner, 4 st., biskviporslin, Danmark, 1800-tal, i form av rokokobarn med skördeattribut, märkta T, höjd ca 20 cm

Skador, avslag, nagg, lagningar

634804

2019-04-16