Silver, 6 dlr
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SILVER, 6 dlr, bestående av:(1) sockerslev, sterling, James Silver Smedja, Smygehamn 2005, (1) bägare, GAB, 1898, (1) gräddkanna, svenska importstämplar, otydlig datering, (1) fingerboj, otydlig datering, Helsingborg, (1) sockertång, svenska importstämplar, 1901, total vikt ca 190 g, medföljer även liten pokal i nysilver av CG Hallberg
Bruksslitage
634813
2019-04-17