Silver, 6 dlr

Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr
Silver, 6 dlr

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, 6 dlr, bestående av:(1) sockerslev, sterling, James Silver Smedja, Smygehamn 2005, (1) bägare, GAB, 1898, (1) gräddkanna, svenska importstämplar, otydlig datering, (1) fingerboj, otydlig datering, Helsingborg, (1) sockertång, svenska importstämplar, 1901, total vikt ca 190 g, medföljer även liten pokal i nysilver av CG Hallberg

Bruksslitage

634813

2019-04-17