Höchst Bacchanale

Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale
Höchst Bacchanale

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖCHST, "Bacchanale", figurgrupp, porslin, Tyskland, 1700-tal, rokoko, polykromt bemålad, detaljer i guld, stämplad med tillverkare, höjd ca 24 cm

Nagg, botten med spricka

634815

2019-04-16