Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med konsolbord, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld, dekor i pastellage, dekor av gripar, spegelns mått ca 157x72, bordets höjd 75 cm

Slitage

634823

2019-04-16