Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, omkring mitten av 1900-talet, skiva i marmor, 1 låda vid sarg samt fällklaff med bakomliggande lådor och hyllplan, front med intarsia, fanérad med jakaranda, höjd ca 84 cm, 110x48 cm

CItes intyg finns

Bruksslitage

634824

2019-04-16