Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, omkring mitten av 1900-talet, skiva i marmor, 1 låda vid sarg samt fällklaff med bakomliggande lådor och hyllplan, front med intarsia, fanérad med jakaranda, höjd ca 84 cm, 110x48 cm
CItes intyg finns
Bruksslitage
634824
2019-04-16