Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, ca 1940-tal, funkis, 2 lådor, kannelerad front, grönmålad, draghandtag i förgyllt läder, höjd ca 60, 115x45 cm

Nyckel finns

Kuntoraportti

Omarbetad, tillagda ribbor, senare bemålad

634826

Päivämäärä:

2019-04-16