Byrå
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, ca 1940-tal, funkis, 2 lådor, kannelerad front, grönmålad, draghandtag i förgyllt läder, höjd ca 60, 115x45 cm
Nyckel finns
Kuntoraportti
Omarbetad, tillagda ribbor, senare bemålad
634826
Päivämäärä:
2019-04-16