Esther Kjerner oljemålning
Valmis
2019-04-16
634828
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ESTER KJERNER (1873-1952): Interiör, signerad E. Kjerner, olja på duk upplimmad på pannå, ca 36x30 cm