Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Interiör, signerad E. Kjerner, olja på duk upplimmad på pannå, ca 36x30 cm

634828

2019-04-16