Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARL ANDERSON, silver, skål, stämplad K. Anderson, 1917, Stockholm , vikt ca 1277 g
Inskriptioner samt åldersrelaterat slitage
634835
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här