Karl Anderson, Skål i silver, 1917

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL ANDERSON, silver, skål, stämplad K. Anderson, 1917, Stockholm , vikt ca 1277 g

Inskriptioner samt åldersrelaterat slitage

634835

2019-04-16