Sam Westerholm, skulptur i brons

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM WESTERHOLM (Finland/Sverige, född 1947):, brons, skulptur i form av liggande kvinna, signerad Sam W , brons, höjd 4,5, längd 13 cm

Smärre slitage

634859

2019-04-16