Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAM WESTERHOLM (Finland/Sverige, född 1947):, brons, skulptur i form av liggande kvinna, signerad Sam W , brons, höjd 4,5, längd 13 cm
Smärre slitage
634859
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här