Linea Veam stolar
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LINEA VEAM, karmstolar, 5 st + 1 stol utan karmar, Italien, 1900-talets andra hälft, stommar i förkromade stålrör, sitsar, ryggstöd och armlän i svart läder, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
634883
2019-04-16