Linea Veam stolar

Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar
Linea Veam stolar

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINEA VEAM, karmstolar, 5 st + 1 stol utan karmar, Italien, 1900-talets andra hälft, stommar i förkromade stålrör, sitsar, ryggstöd och armlän i svart läder, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

634883

2019-04-16