Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING, 18k guld med trappslipad, syntetisk, blå spinell, G Dahlgren & Co, Malmö, 1949, ringstorlek 17, totalvikt ca 7.4 g
Stenen med några mindre nagg, bruksslitage
634890
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här