Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 200 SEK
KLACKRING, 18k guld med blandslipad rökkvarts, ca 2.82 ct, stämplad ´´JP´´, ringstorlek 21, totalvikt ca 5.5 g
Bruksslitage
634891
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här