EWÅ väggarmaturer mässing

EWÅ väggarmaturer mässing
EWÅ väggarmaturer mässing
EWÅ väggarmaturer mässing
EWÅ väggarmaturer mässing
EWÅ väggarmaturer mässing
EWÅ väggarmaturer mässing
EWÅ väggarmaturer mässing
EWÅ väggarmaturer mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWÅ, väggarmaturer, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, total längd från väggen ca 41 cm

Slitage, fläckar

634892

2019-04-16