Bägare silver Bengt Björn

Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BJÖRN, bägare, silver, (1734-1757), Västerås 1756, invändigt förgylld, höjd 8,5 cm, vikt ca 58 g

Slitage

634910

2019-04-16