Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, med konturerad stenskiva, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 80, 85x48 cm
Ytskador, en låda med sprickor, lagning samt fanérbortfall
634911
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här