Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, med konturerad stenskiva, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 80, 85x48 cm

Ytskador, en låda med sprickor, lagning samt fanérbortfall

634911

2019-04-16