Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FINN JUHL, runt matbord med två iläggsskivor, teak, 1960-tal, diameter 125 cm, höjd 71 cm, iläggsskivor 54,5 cm/st
Bruksslitage, skivan med vattenfläck, utdragsmedarna tröga
634917
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här