Finn Juhl matbord 60-tal

Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal
Finn Juhl matbord 60-tal

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FINN JUHL, runt matbord med två iläggsskivor, teak, 1960-tal, diameter 125 cm, höjd 71 cm, iläggsskivor 54,5 cm/st

Bruksslitage, skivan med vattenfläck, utdragsmedarna tröga

634917

2019-04-16