Sekretär 1800-tal
Vollendet
2019-04-16
634919
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SEKRETÄR, snedklaffsbyrå, 1800-tal, ek med intarsia, lådinredning bakom skrivklaff, nederdel med draglådor, ca 102x43 cm höjd 84 cm
Åldersslitage, torrsprickor, dekorbortfall