Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, snedklaffsbyrå, 1800-tal, ek med intarsia, lådinredning bakom skrivklaff, nederdel med draglådor, ca 102x43 cm höjd 84 cm

Åldersslitage, torrsprickor, dekorbortfall

634919

2019-04-16