Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-tal, furu, betsad, delbart, invändigt med hyllor och låda, höjd ca 212, 140x52 cm, nyckel finns

Slitage, renoverade, senare ben

634923

2019-04-16