Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, rokoko, 1700-tal, furu, betsad, delbart, invändigt med hyllor och låda, höjd ca 212, 140x52 cm, nyckel finns
Slitage, renoverade, senare ben
634923
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här