Skrivbord Averskogs Möbelfabrik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, Averskogs Möbelfabrik, Lammhult, stomme fanerad i palisander, med 2 hurtsar med 1 resp. 3 lådor i sargen, beslag i aluminium, höjd ca 72 cm, yttermått ca 150x80 cm

Bruksslitage, nyckel saknas, men lådan öppen

634927

2019-04-16