Olli Borg sideboard
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLI BORG, modell 4004, sideboard, Asko, modellen formgiven 1955, stomme fanerad i teak, med 4 draglådor samt. 2 skjutdörrar i sargen, invändigt med hyllplan, höjd ca 80 cm, yttermått ca 150x43 cm
Bruksslitage
634930
2019-04-16