Olli Borg sideboard

Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard
Olli Borg sideboard

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLI BORG, modell 4004, sideboard, Asko, modellen formgiven 1955, stomme fanerad i teak, med 4 draglådor samt. 2 skjutdörrar i sargen, invändigt med hyllplan, höjd ca 80 cm, yttermått ca 150x43 cm

Bruksslitage

634930

2019-04-16