Anders Zorn Dalälven
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Dalälven, signerad Zorn i blyerts, etsning, ca 17,8x11,6 cm Utförd 1919
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 284, ZG 285
Något gulnad, med anteckningar i marginalen
634931
2019-04-16