Interiör med figurer oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Flandern, 1600-tal): Interiör med figurer, olja på pannå, ca 20,5x27 cm

Krackelyr, ytterst smärre färgbortfall, retusch

634933

2019-04-23