Oidentifierad Konstnär, kopia efter Rembrandt

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efter Rembrandt Harmensz van Rijn, "The Prodigal Son in the Brothel", självporträtt föreställande Rembrandt och hustrun Saskia, orginalet i Gemäldegalerie Alte Meister, Dresden, Tyskland, olja på duk, ca 88x69 cm

634934

2019-04-16