Oidentifierad Konstnär, kopia efter Rembrandt
Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efter Rembrandt Harmensz van Rijn, "The Prodigal Son in the Brothel", självporträtt föreställande Rembrandt och hustrun Saskia, orginalet i Gemäldegalerie Alte Meister, Dresden, Tyskland, olja på duk, ca 88x69 cm
634934
2019-04-16