Frederick Wong akvarell

Frederick Wong akvarell
Frederick Wong akvarell
Frederick Wong akvarell
Frederick Wong akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDERICK WONG, (Hong Kong, f. 1929): Snölandskap med vandrare, signerad Frederick Wong, daterad -82, akvarell med kaligrafisk skrift, bildmått ca 35x43

Ej examinerad ur ramen

634939

2019-04-16