Slagbord
2019-04-16
634940
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, dubbla slag, enkel grind, bemålad furu, höjd ca 75, bredd ca 106 cm, total längd 170 cm.
Skador, slitage, bemålat.