Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGELLAMPETT, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade med mahogny, ljushållar i mässing, för 2 ljus, ca 51x38 cm

634944

2019-04-16