Grange, sängstomme samt 1-par sängbord

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GRANGE, säng samt 1-par sängbord, modell Louis Philippe, Frankikre, stommar i massivt körsbär, fanérade 1900-talets andra hälft,sängbord med skåp och låda, etikettmärkta, sängens yttermått ca 190x210, sängbordens höjd 63, 45x33 cm

Bruksslitage, medföljer vax

634961

2019-04-16