Karmstol
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, träskuren dekor, lös sittplymå, etikettmärkt Lani under plymåm klädsel i rosaröd textil, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
634978
2019-04-16