Giuseppe Salvati oljemålning

Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GIUSEPPE SALVATI (Italien 1900-tal): Motiv sannolikt från Amalfikusten, signerad G. Salvati, olja på duk, ca 40x81 cm

634997

2019-04-17