Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIUSEPPE SALVATI (Italien 1900-tal): Motiv sannolikt från Amalfikusten, signerad G. Salvati, olja på duk, ca 40x81 cm
634997
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här