Orientmatta
Closed
2019-04-18
634999
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kelim, Kaukasien, ull, border med dekor av meander, solkors, 340x235
Ställvis kraftigt slitage, skador, fransbortfall. blekt