Damskrivbord / Sminkbord

Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord
Damskrivbord / Sminkbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-tal, stomme fanerad i olika träslag bl a mahogny, uppsats med uppfällbar spegel, höjd ca 88, skivans mått 90x48 cm. Nyckel finns i utlämning

Åldersrelaterat slitage, enstaka repor och märken förekommer, Enstaka lagning bla i nyckelhålsinläggning.

635005

2019-04-16