Silverparti GAB

Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB
Silverparti GAB

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PARTI SILVER, 3 dlr, bestående av 2 bägare samt. fat, samtliga GAB, daterade 1948, 1963 resp. 1967, bärgarna invändigt förgyllda, bägarnas höjd ca 6 resp. 11 cm, fatets diameter ca 23 cm, 561g

635006

2019-04-17