Silverparti GAB
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PARTI SILVER, 3 dlr, bestående av 2 bägare samt. fat, samtliga GAB, daterade 1948, 1963 resp. 1967, bärgarna invändigt förgyllda, bägarnas höjd ca 6 resp. 11 cm, fatets diameter ca 23 cm, 561g
635006
2019-04-17