Evy Låås oljemålning

Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning
Evy Låås oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999): Stilleben med krokus, signerad Låås, daterad -41(?) olja på pannå, ca 26x20 cm

Färgbortfall i det övre högra hörnet

635016

2019-04-17