Barskåp
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, mahogny, brickmärkt Förenade möbelfabrikerna, Linköping, 1950/60-tal, välda pardörrar, invändigt med glasställ, speglar samt lådor, höjd 115, 85x44 cm
Bruksslitage, löst sittande lås, saknas kruvar
635022
2019-04-17