Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, mahogny, brickmärkt Förenade möbelfabrikerna, Linköping, 1950/60-tal, välda pardörrar, invändigt med glasställ, speglar samt lådor, höjd 115, 85x44 cm

Bruksslitage, löst sittande lås, saknas kruvar

635022

2019-04-17